תעקבו אחרינו

עבודה מהבית

“עבודה מהבית”, נשמע כמו חלום אה? לקום מתי שרוצים, לעבוד בפיג’מה, לנשנש כל היום חטיפים וללכת לישון מאוחר. איזה כיף אה? אז לא בדיוק. עבודה מהבית היא עבודה לכל דבר ואם אתם לא טיפוסים של מוסר עבודה ומשמעת עצמית- היא לא בדיוק מתאימה לכם. מה גם שחשוב לזכור שאתם עובדים מהבית אבל לא בבית.

מה ההבדל בין עבודה מהבית לעבודה בבית?

עצמאיים רבים (ואל תכעסו אבל הנתונים מדברים בעד עצמם שלרוב מדובר בעצמאיות) מתבלבלים בין השניים, ואז גם הסביבה שלהם מתבלבלת והם לא מבינים למה. לעבוד בבית- זה כמו להיות מנהלת משק או עוזרת בית- לנקות, לבשל, לכבס, לדאוג לילדים. זה נכון שכשעובדים בבית יש יותר זמן לכל אלה אבל צריך לקבוע להם זמן בלוח הזמנים, ממש כאילו יצאתם לעבודה במשרד וחזרתם. לעשות דברים בבית לא יכול לבוא על חשבון עבודה מהבית! אם אתם עובדים אתם עובדים. ואם  תתייחסו לזה בהתאם ותקבעו לוחות זמנים למשימות השונות  ותתייחסו לעבודה כעבודה רק שהמשרד הוא הבית- ככה יתייחסו אליכם ואל העבודה שלכם.

למי מתאימה עבודה מהבית?

אז לא. אפילו ‘לא ‘ עם סימן קריאה- עבודה מהבית לא (!) מתאימה לכל אחד. קודם כל כי יש אנשים שיעדיפו לעבוד עם עוד אנשים סביבם וחייבים את המשמעת של שעות עבודה והחתמת כרטיס. מן הסתם אלה לא יוכלו להסתדר עם עבודה מהבית.. אז למי זה כן מתאים?

שוב אנחנו חוזרים למשמעת עצמית, יכולת ביצוע משימות תוך כדי נטרול רעשי רקע (ילד צורח, סל כביסה מלא כיור גדוש בכלים…) ועמידה בלוחות זמנים. הבנה בתוכנות מחשב שונות ויכולת פעילות באינטרנט כולל זמינות במחשב הנייח וגם בנייד כשיוצאים מהבית לסידורים. אם אתם מרגישים שהפסקה הזו נכתבה עליכם- כנראה שאתם מהזן שבהחלט מתאים לעבודה מהבית.

סוגי עבודות מהבית

לפנייכם רשימה חלקית של עבודות מומלצות מהבית.

הזנת נתונים לאתרי אינטרנט

הקלדת נתונים בטבלאות

מענה טלפוני ללקוחות

טיפול במסמכים

תרגום מאמרים

כתיבת תוכן

בניית אתרי אינטרנט

עיצוב וגרפיקה

תמלול

מיון קורות חיים

מענה למיילים ופניות

טיפול בתקלות באתר

ניהול פרופילים ברשתות חברתיות

קידום אתרים

ניהול קמפיינים

איך להתנהג בראיון עבודה - תיגבור כוח אדם

לוח דרושים

משרות דרושים - תגבור השמה

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

הצטרפו עכשיו לתיגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור