תעקבו אחרינו

אאוטסורסינג מכירות

אאוטסורסינג מכירות – גיוס עובדים במיקור חוץ , שירותי אאוטסורסינג עבור מכירות .

האם ניתן לגייס עובדים לארגון שלכם בעזרת מיקור חוץ? חברות וארגונים רבים אשר עשו ועושים זאת טוענים שזו הדרך הטובה ביותר לגייס עובדים כיום.

החברה שמספקת את שירותי הגיוס במיקור חוץ מפעילה צוות מיומן שמוצא את מקורות הגיוס המומלצים, ממיין מתוכם את המרואיינים המתאימים עד לקבלה לעבודה כחלק מהארגון. כל התהליך הזה נעשה מחוץ לחברה או על ידי חברה פנימית שיושבת בתוך החברה ומאפשרת למשאבי האנוש של הארגון להתעסק בעובדים הקיימים ובקליטתם ולא בחיפוש אחר עובדים ומיונם לתפקיד.

תהליך גיוס עובדים במיקור חוץ:

הארגון מעביר בצורה מסודרת את דרישות התפקיד ואת דרישות הארגון לחברה שמגייסת עבורו את העובדים ומעדכן מה הם השירותים הדרושים לו. מאותו רגע הארגון לא מתעסק בתהליך הגיוס עד שמגיע העובד המתאים לקליטה סופית. חברת מיקור החוץ מעורבת בכל שלבי הסינון והמיון של העובדים ומאפשרת לארגון עצמו להמשיך לעבוד ולהתנהל ללא הצורך להתעסק בגיוס עובדים במקביל.

החברה שמגייסת את העובדים מוצאת את המקומות הנכונים לחפש בהם עובדים, ומפעילה תהליך מיון מקצועי הכולל סינון קורות חיים, תיאום ראיונות, וייעוץ לארגון במקביל על הדרך לבחור את העובד הנכון והמתאים ביותר.

במידה ויש צורך בעובדים זמניים או בעובדים קבועים, בעובדים דרך חברת כוח אדם או בעובדי תגבור לצורך קמפיין מסוים- החברה המגייסת יודעת איפה ואיך לגייס את אותם עובדים וכן להתאים את הגיוס של העובדים לחתך של הארגון- אם יש צורך בגיוס כמותי של אנשים כמו לדוגמא להפעלת מערך שירות לקוחות, או בגיוס מדויק ומכוון באופן מקצועי לתפקיד ניהולי. כמו כן החברה מבצעתי את הגיוס בהתאמה לתחום החברה, לדרישות שלה ולאזור הגיאוגרפי הוא היא נמצאת.

כל הנתונים נשמרים במערכת לצורך העברתם לארגון ששכר את שירותי חברת גיוס העובדים במיקור חוץ. בצורה כזו גם אם המיונים לא נעשים ישירות דרך החברה הנתונים מועברים אליה כאשר עובד נמצא מתאים והיא אינה צריכה לשמור או להתעסק במידע ונתונים שאינם רלוונטיים של עובדים שלא מתאימים וכאלו שהגישו מועמדות אל לא התקבלו.

במקרים רבים החברה שמגייסת את העובדים מספקת את השירותים לארגון במיקור חוץ אמנם, אך פיסית יושבת בתוך הארגון ולכן עובדים המגיעים לראיון או עוברים מיון לא יודעים שהם עוברים סינון חיצוני ומבחינתם הם עוברים אותו תחת החברה מה שמחזק ומעודד אותם להשאיר רושם חיובי ולהשקיע מכיוון שלא מדובר בחברה פשוטה שעושה את סינון הראשוני אלא כאבן דרך ראשונית להיכנס לחברה עצמה.

איך להתנהג בראיון עבודה - תיגבור כוח אדם

לוח דרושים

משרות דרושים - תגבור השמה

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

הצטרפו עכשיו לתיגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור