תעקבו אחרינו

גיוס והשמת עובדים

כבעלי עסק, רובנו יודעים כי החומר האנושי המרכיב את העסק שלנו, או במילים אחרות – העובדים, הוא לרוב זה שיכול לרומם את העסק שלנו לגבהים חדשים, או לחילופין – לפגוע בו משמעותית. מסיבה זו, גיוס והשמת עובדים הוא עניין מורכב בדרך כלל, אשר צריך להתבצע באופן זהיר ומחושב, ולעולם לא כלאחר יד. ריכזנו פה עבורכם מספר טיפים אשר יסייעו לכם במלאכת הגיוס וההשמה בחברה שלכם, כך שתוכלו לבצע אותה על הצד הטוב ביותר ובמינימום של טעויות בדרך. לגזור ולשמור.

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הוא שיטה נהדרת לגיוס והשמת עובדים, שכן הפניות שמתקבלות באמצעות הפייסבוק לרוב יחשפו בפנינו לא מעט פרטים על המועמד, על הניסיון המקצועי שלו וכן עליו ועל האופי שלו. פרט לעובדה שמדובר בכלי יעיל למדיי לגיוס, המאפשר לנו לפנות לקהל גדול של מועמדים באופן נוח ומהיר, מדובר גם בכלי יעיל ומהיר לסינון מועמדים שפחות מתאימים לחברה שלנו, בין אם מבחינה מקצועית ובין אם מבחינה אישית. כיום קיימות גם קבוצות רבות בפייסבוק המיועדות באופן ספציפי לחיפוש עבודה בתחומים שונים. בקבוצות אלה נוכל למצוא בקלות אנשי מקצוע איכותיים, בעלי ניסיון ורזומה מרשים, באופן נוח וללא עלות.

“מפה לאוזן”

שיטה נוספת לגיוס עובדים, ישנה אך יעילה, היא לפרסם את המשרות שאנו מעוניינים לאייש בקרב מכרים, חברים ובני משפחה. לרוב, ההמלצות שיגיעו מאנשים אלה יהיו טובות ואיכותיות, שכן הם לרוב יכירו את העסק שלנו, יבינו לעומק מה אנו מחפשים ויוכלו לשדך בינינו לבין מועמדים איכותיים, שייתכן שלא היינו נתקלים בהם בדרכים אחרות.

חברות גיוס והשמה מקצועיות

חברות גיוס והשמת עובדים הן ככל הנראה הפתרון הקל, הנוח והבטוח ביותר לגיוס עובדים לכל ארגון שהוא. בדרך כלל, בחברות אלה נתנהל מול מנהלי משאבי אנוש, להם ניסיון רב בביצוע ראיונות ובאיתור מועמדים מתאימים למגוון של תפקידים שונים. חברת הגיוס לוקחת על עצמה את איתור המועמדים ואת שלב הראיונות הראשוני, וכך למעשה חוסכת מאיתנו זמן רב והתעסקות. החברה למעשה מאתרת ומסננת עבורנו את המועמדים המתאימים ביותר, כך שכל מה שנותר לנו לעשות הוא לבחור מביניהם.

איך להתנהג בראיון עבודה - תיגבור כוח אדם

לוח דרושים

משרות דרושים - תגבור השמה

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור