תעקבו אחרינו

חברת השמה בקריית גת

מחפש משרות בקריית גת? תיגבור חברת השמה בקריית גת – המקום הטוב ביותר למציאת עבודה. משרות דרושים בקריית גת במגוון תחומים
פרטי התקשרות:
שעות פעילות:

א’ 17:00 – 08:00
ב’ 17:00 – 08:00
ג’ 17:00 – 08:00
ד’ 17:00 – 08:00
ה’ 17:00 – 08:00
ו’ – סגור

מיקום:
גם ברשתות החברתיות:

תיגבור חברת השמה בקריית גת

העיר קריית גת  נמצאת באזור דרום  בעיר שפע של מקומות עבודה למגוון רחב של מגזרים.

מחפשים עבודה בקריית גת ?  פנו עוד היום לחברת תיגבור כוח אדם חברת השמה בקריית גת. חברת  תיגבור הינה חברת השמה ותיקה ובעלת ניסיון רב בכל מה שקשור לגיוס והשמת עובדים למגוון משרות פנויות בחברות מובילות בישראל.

סניף תיגבור כוח אדם נמצא במרכז העיר קריית גת ומציע למועמדים משרות פנויות במגוון תחומים וביניהם: משרות בחברות הייטק מובילות , משרות פנויות בתחום השיווק והפרסום, משרות סטודנטים, משרות אם, משרות זמניות , משרות ללא ניסיון.

לסניף תיגבור כוח אדם בעיר קריית גת יש לוח דרושים שיסייע לכם בתהליך מציאת עבודה מהיר וגם משרות התואמות את הניסיון והכישורים המקצועיים שלכם במדויק.

תיגבור חברת השמה בקריית גת מחזיקה במגוון רחב של משרות דרושים. ומסייעת בתהליך השמה מוצלח ובהתאמה בין מחפשי עבודה למעסיקים פוטנציאלים. לפרטים איתנו צרו  קשר

 

חברת השמה בקריית גת תיגבור כוח אדם
יש לכם חבר שמחפש עבודה או עובדים? המומחים שלנו בסניף חברת השמה בקריית גת יכולים לעזור לו.

תהיו חברים תשתפו!

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור