תעקבו אחרינו

חברת השמה בקצרין

מחפש משרות באזור קצרין? תיגבור חברת השמה בקצרין – המקום הטוב ביותר למציאת עבודה. משרות דרושים בקצרין במגוון תחומים
פרטי התקשרות:
שעות פעילות:

א’ 17:00 – 08:00
ב’ 17:00 – 08:00
ג’ 17:00 – 08:00
ד’ 17:00 – 08:00
ה’ 17:00 – 08:00
ו’ – סגור

מיקום:
קצרין, קניון לב קצרין
גם ברשתות החברתיות:

תיגבור חברת השמה בקצרין

קצרין היא מועצה מקומית במחוז הצפון בישראל, הממוקמת במרכזה של רמת הגולן, בעיר נמצא פאר תעשיה קצרין   שטח תעשייה הכולל שטחי תעשייה מסחר ומלאכה. במתחם מגוון רחב של מקומות תעסוקה  המעסיק מספר רב של עובדים

מחפשים עבודה בקצרין ? תהליך חיפוש עבודה בקצרין יכול להיות תהליך ארוך שידרוש מכם משאבים וסבלנות רבה בעיר הצפונית בישראל.פנו עוד היום לסניף של חברת תיגבור כוח אדם – חברת השמה בקצרין.
חברת תיגבור כוח אדם הינה חברת השמה ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום של גיוס והשמת עובדים למגוון משרות פנויות בחברות המובילות בישראל.
סניף תיגבור כוח אדם נמצא בקניון לב קצרין ומציע לכם מגוון משרות פנויות במגוון תחומים וביניהם: משרות בחברות הייטק מובילות משרות בתחום השיווק והפרסום, משרות סטודנטים, משרות אם, משרות זמניות , משרות ללא ניסיון.
לסניף תיגבור כוח אדם בעיר קצרין יש לוח דרושים שיסייע לכם בתהליך מציאת עבודה מהיר וגם משרות התואמות את הניסיון והכישורים המקצועיים שלכם.

חברת השמה בקצרין תיגבור כווח אדם
יש לכם חבר שמחפש עבודה או עובדים? המומחים שלנו בסניף חברת השמה בקצרין יכולים לעזור לו.

תהיו חברים תשתפו!

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור