תפריט

חברת השמה בירושלים

מחפש משרות באזור ירושלים? תיגבור חברת השמה בירושלים – המקום הטוב ביותר למציאת עבודה. משרות דרושים בירושלים במגוון תחומים
פרטי התקשרות:
  • tell:077-2370800

  • 02-6241486

  • cv42@tigbur.co.il

שעות פעילות:

ום א: 16:00 – 08:00
יום ב: 16:00 – 08:00
יום ג: 16:00 – 08:00
יום ד: 16:00 – 08:00
יום ה: 16:00 – 08:00
יום ו: סגור

מיקום:
ירושלים, הלל 12
גם ברשתות החברתיות:

תיגבור חברת השמה בירושלים

ירושלים היא העיר בירה של מדינת ישראל  והעיר עם האוכלוסייה הגדולה ביותר בה. עד לשנת 2019, מתגוררים בה כ-927 אלף תושבים  בירושלים שוכנים מוסדות הממשל של ישראל: הכנסת, בית המשפט העליון, משכן הנשיא, בית ראש הממשלה ורוב משרדי הממשלה והעיר מקודשת לכל הדתות.

אם אתם מחפשים עבודה בירושלים אז דעו  שאתם ממש לא לבד! אתם בוודאי יודעים שתהליך חיפוש עבודה בעיר הבירה של ישראל  יכול להיות גם תהליך ארוך ומייגע וזאת מסיבות של היצע וביקוש בבירה שמרקם האוכלוסיה שלה הוא המגוון ביותר במדינה.

על מנת למצוא משרות פנויות התואמת את הניסיון והכישורים המקצועיים שצברתם במהלך השנים אנו ממליצים לכם להיעזר בחברת השמה מקצועית וותיקה בישראל. תיגבור כוח אדם תדע לאתר עבורכם משרות פנויות באזור ירושלים. 

תיגבור הינה חברת השמה ותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום של גיוס והשמת עובדים למגוון משרות פנויות בחברות מובילות בישראל.

סניף תיגבור כוח אדם בירושלים נמצא במרכז העיר ומציע  מגוון משרות פנויות  במגוון תחומים וביניהם: משרות פנויות בחברות הייטק מובילות , משרות בתחום השיווק והפרסום, משרות סטודנטים, משרות אם, משרות זמניות, משרה חלקית , משרות ללא ניסיון.

סניף תיגבור כוח אדם בירושלים יוכל לסייע לכם בתהליך מציאת עבודה מהיר ומשרות התואמות את הניסיון והכישורים המקצועיים שלכם במדויק.

תיגבור חברת השמה בירושלים מחזיקה במגוון רחב של משרות דרושים. ומסייעת בתהליך השמה מוצלח ובהתאמה בין מחפשי עבודה למעסיקים פוטנציאלים. לפרטים איתנו צרו  קשר

 

חברת השמה בירושלים תיגבור כוח אדם
יש לכם חבר שמחפש עבודה או עובדים? המומחים שלנו בסניף חברת השמה בירושלים יכולים לעזור לו.

תהיו חברים תשתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן