למצוא עבודה לאחרי החגים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

זו התקופה של השנה בה בכל מקום נשמע המשפט הכה מוכר “אחרי החגים”. והרי כולנו אוהבים לדחות את מה שאפשר לדחות לאחרי החגים. בעיקר אם אפשר… איזה כיף שיש חודש אחד בשנה שמספק לנו תירוץ נוח לדחות את כל מה שלא בא לנו לעשות עכשיו לתקופה של ‘אחרי החגים’. אבל אנחנו שוכחים שהתקופה של אחרי החגים גם היא מגיעה ואז צריך באמת לבצע את כל מה שדחינו. עם כל הדחיות כדאי לזכור שהתקופה הזו מגיעה ולכן יש משימות שלא כדאי לדחות לאחרי החגים כמו למשל- חיפוש עבודה.

למצוא עבודה לאחרי החגים- כבר בתקופת החגים:

נכון, זה נשמע קצת מוזר, לחפש (ולמצוא) עבודה בתקופה של החגים לתקופה של אחרי החגים אבל אם תחשבו רגע- זה הכי הגיוני. כשהחגים יגמרו, והם יגמרו מהר יותר ממה שנדמה לנו, אז אנשים יתחילו לחפש עבודה מה שייצור עומס על המגייסים, הרבה שליחה של קורות חיים והרבה מתמודדים על אותם תפקידים. לעומת זאת, אם תהיו פעילים ויעילים בתקופת החגים- תוכלו למצוא עבודה ולהתחיל לעבוד כבר לאחר החגים, כשכולם יתיישבו מול המחשב להתחיל לשלוח קורות חיים למשרות הפנויות.

היתרונות בחיפוש עבודה בתקופת החגים:

  1. הרבה מאוד אנשים בחופש. כמעט כולם. הם לא מתעסקים בלעבוד ובטח שלא בלחפש עבודה. לכן על כל משרה פנויה יש פחות מתמודדים ויש לכם סיכוי גבוה יותר להתקבל. ברגע שאותם אנשים יסיימו את לנפוש את החגים ויחפשו את העבודה שרצו- יגלו שהיא כבר תפוסה. על ידכם.
  2. המגייסים לא בחופשה. אמנם רוב העבודות שתתקבלו אליהן בתקופת החגים תתחלנה רק לאחר החגים אבל תהליך סינון קורות החיים , ביצוע ראיונות טלפוניים וקביעת מועד לראיון פרונטלי מתקיימים בהחלט בין חג לחג. המגייסים עובדים ויש להם יותר זמן אז למה שאתם לא תהיו הראשונים לתפוס את תשומת ליבם?
  3. פרסומים של עסקים רצים בזמן החגים- אולי העסקים עובדים במתכונת מצומצמת בזמן החגים אבל הם בהחלט מפרסמים ומגייסים. אם תעקבו אחר הפרסומים בזמן החגים יש לכם יותר סיכוי לתפוס משרה טובה ולהגיש מועמדות לפני המתחרים שלכם. כך תוכלו להיות רגועים שישר אחרי החגים תתחילו עבודה או לפחות תקבעו ראיון ולא תהיו לחוצים בתקופה הזו.
  4. אתם לא יודעים מי עובד ומתי- יש חג אבל בין לבין עובדים. ויש כאלה שעובדים גם בחג. אם יש לכם חופש וזמן פנוי למה שלא תנצלו אותו לחפש עבודה? יש לכם עכשיו הרבה זמן לשוטט ברשת, לחפש משרות מעניינות, לשפץ את קורות החיים שלכם, להיפגש עם אנשי קשר רלוונטיים ולשלוח קורות חיים לעבודות- תתפלאו שאפילו יחזרו אליכם לפני שיגמרו החגים!

 

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור