לייצר קורות חיים שיעברו את הסינון הראשוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כל מחפש עבודה מכיר את הסיטואציה- שולחים קורות חיים ומחכים ומחים ומחכים… הסיבה היא שאתם לא היחידים ששולחים קורות חיים ויכול מאוד להיות שאתם נהדרים במה שאתם עושים ומאוד מתאימים למשרה המבוקשת אבל קורות החיים שלכם פשוט לא עברו את הסינון הראשוני.

סינון ראשוני של קורות חיים:

אנחנו כבר לא חיים בתקופה בה כל קורות החיים מגיעות ישירות למגייסת או לתפקיד בכיר והם עוברים עליהם ומסננים אחד אחד. לפני שקורות החיים שלכם בכלל מגיעים ליעד שבודק אותם ומחליט אם תמשיכו הלאה בתהליך הגיוס, הם עוברים סינון ראשוני במערכות רובוטיות שסורקות נתונים ספציפיים שהוגדרו להם לראש. אם הם לא מוצאים את הנתונים הרלוונטיים בקובץ קורות החיים שלכם הם פשוט מסננים אותם ולא מעבירים אותם הלאה. כך שבחלק מהפעמים קורות החיים שלכם בכלל לא מגיעים לשלב הסינון הידני.

טיפים לעבור בהצלחה את הסינון של המערכת הרובוטית :

  1. עשו שימוש נכון ומשכיל במילות מפתח- ממש כמו כתיבת כתבות קידום ברשת שמבוססות על מילות חיפוש של אנשים ברשת. בדקו מה הן מילות המפתח שנמצאות בתיאור התפקיד של התפקיד אליו אתם מגישים מועמדות ושלבו אותן בקורות החיים שלכם. שימוש בביטויים רלוונטיים יקדם אתכם במערכת כרלוונטיים לתפקיד:
  2. הגדירו את התפקיד שלכם, הישגים יכולות ותחומי אחריות- יכול להיות שכתבתם הגדרה לתפקיד מסוים אך במערכת הוא מוגדר בצורה אחרת. לכן, השתמשו בהגדרות נפוצות ביכולות, בהישגים, בתחומי האחריות וגם כמובן בהגדרת התפקיד וכך תגדילו את הסיכויים שמערכת הסינון תזהה את המילים הרלוונטיות ותסמן אתכם כמתאימים לתפקיד.
  3. מערכות הסינון הראשוניות של קורות החיים לא יודעות לקרוא את כל הפורמטים ואת כל סוגי הקבצים ולכן אל תעצבו גיפים ואל תשקיעו בקבצי תמונה מעוצבים. הקובץ הכי בסיסי הוא גם הכי טוב- קובץ וורד שמסודר ומחולק בצורה הגיונית וברורה לפי נושאים הוא הקובץ הטוב ביותר לשליחת קורות חיים.

 

שמרו קובץ קורות חיים מנצח:

ברגע שהתייחסתם לכל הטיפים ועברתם על קובץ קורות החיים שלכם ותיקנתם אותו בהתאם- שמרו על הקובץ הזה לשימוש עתידי. נסו בהתאם לתנאים של מערכות הסינון הראשוניות לייצר קובץ קורות חיים כמה שיותר מתאים לתפקיד שאתם מחפשים, כזה שיצליח לעבור את מערכות הסינון ויגדיל את הסיכוי שלכם לקבל זימון לראיון עבודה.

כמובן שניתן לשמור כמה קבצי קורות חיים כאשר כל אחד מהם פונה לתפקיד אחד עם הגדרות אחרות ומילות מפתח שונות בכדי לשמור על סיכויים גבוהים להתקבל לכל משרה בנפרד ושהמערכת תזהה את הרלוונטיות.

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

הצטרפו עכשיו לתיגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור