חיפוש עבודה בחיפה

לוח דרושים  וחיפוש משרות בחיפה

משרות פעילות

משרות שנמצאו

 • חיפה והצפון

  דרוש/ה מכונאי/ת מפעיל/ת ליינים
  אחריות וסמכות: אחריות תפעולית על הקו, מהמספריים ועד לאריזה.
  א. אחראי/ת לייצור קופסאות איכותיות ותקינות על פי הדרישות של הלקוח והמפעל
  ב. ביצוע סיור לאורך הקו, זיהוי, בדיקה ואיתור בעיות איכות ובעיות מכאניות באמצעות כלים ושיטות לבקרה בתהליך, וטיפול בהן או התרעה עליהן.
  ג. אחראי/ת לרציפות ויעילות שטף העבודה בקו על פי הוראת הייצור.
  ד. ביצוע בדיקת תקינות מכונה: איתור תקלות שבר ובלאי (TS ) בדרג ראשוני ודיווח
  ה. זיהוי והבאת חבילות פח מתאימים (במלגזה) לאזור ההזנה
  ו. תפעול מערך ההזנה - קבלת ובדיקת גיליונות, תפעול ההזנה בדיקות ויזואליות לאיתור גיליונות פגומים ופסולים + דיווח לבקר טיב לאור קריטריונים לבדיקה
  ז. בשעה שהמשמרת הסתיימה והקו ממשיך לעבוד באחריותו וידוא מילוי חומרי גלם ומכסים (ללא גיליונות פח), באם הקו עוצר עליו להכין לכות ואבקות + מילוי, שטיפת מערכות לכה, וידוא טינר במיכלי שטיפה, רישום מונים, כיבוי חימום, כיבוי מסועים, ניקיונות, מתן סיוע למכונאי באחזקה מונעת וטיפולים תקופתיים בסיסיים ביחידות הקו (שימון, גירוז, ניקיון).
  ח. אחריות על בדיקות איכות מוצר בקו, תיעודן ורישומ

 • משרות חמות

  חיפוש עבודה בעיר חיפה

  אין איפה ואיפה בחיפוש עבודה בחיפה

  כאשר אנחנו יוצאים לחיפוש עבודה בחיפה, לכל אחד ולכל אחת יש מראש העדפה, כזו או אחרת, לעבודה המועדפת בעיר. אנחנו יוצאים לחיפוש עבודה בחיפה עם שאיפות ותקוות למצוא את העבודה או המשרה המתאימה ביותר והמספקת ביותר אשר אליה אנחנו שואפים, הן מבחינת התנאים והן מבחינת העניין ויחסי העבודה. אנחנו גם כמובן מצפים שלא תהיה כל אפליה או איפה ואיפה בתהליך הקבלה למשרה שמצפה לנו בתום המסע לחיפוש עבודה בחיפה.

  ציפיות שמצפינות למעלה בחיפוש עבודה בחיפה

  קחו לכם כעת שאיפה עמוקה, ובסופה לא לשכוח את הנשיפה, והתכוננו כך לקראת תהליך חיפוש עבודה בחיפה, בזמן שאתם נותנים לציפיות שלכם להצפין גבוה אל המרכז העירוני של הצפון בחיפוש אחר משרה. גם לצפון יש מרכז, וחיפה מרכזת לא מעט אפשרויות עבודה שתתקלו בהן בחיפוש עבודה בחיפה ובסביבתה. למעשה בכל כיווני האוויר מגיעה לכם תעסוקה במשרה טובה, ראויה ויפה שתצפה לכם כאשר תעסקו בחיפוש עבודה בחיפה. כדאי להתרכז היטב בתהליך חיפוש עבודה בחיפה, עד שתגיע העבודה או המשרה המיוחלת שתעלה על כל הציפיות או לפחות תתאים היטב לשאיפות העבודה שלכם.