תעקבו אחרינו

דרוש מנעולן

מידע על המקצוע –  מנעולן

בשוק העבודה בישראל קיימת דרישה למקצוע המנעולן. בכל יום אנשים נמצאים בסיטואציות בהן הם מאבדים או שגונבים להם את מפתחות הבית, העסק או הרכב שלהם, ניסיונות פריצה,שכיחה של קודנים ועוד. עם השנים חלה התקדמות במנגנוני הנעילה והביקוש למנעולנים מקצועיים עולה.

יחד עם זאת, בכדי להיות מנעולן עלינו קודם כל לקבל תעודת יושר מהמשטרה המוכיחה שאין לנו עבר פלילי וכי אנו יכולים להתחיל ללמוד את המקצוע שכן בסופו של יום, כמנעולנים אנו מקבלים גישה למקומות רגישים בין אם זה דלתות כניסה לבתים, עסקים, רכבים ובין אם כספות או מקומות מאובטחים. היום קיימות המון מכללות ברחבי הארץ אשר מעבירות את ההכשרה מהסוג הזה.

כמה זמן נמשכים הלימודים ומה לומדים?

קורס מנעולנות נמשך בממוצע בין 4 ל-6 חודשים, תלוי בסוג ורמת ההכשרה שאתם מחפשים. תמיד ניתן להמשיך את הקורס הבסיסי וללמוד דברים נוספים בתחום. בגדול, בקורס מנעולנים בסיס לומדים על החוקים והתקנות בהיבט המשפטי של פריצת מנעולים, על הדרישות של חברות הביטוח במקביל לרמת ההגנה של כל מנעול, על החלפת מנגנוני נעילה השונים ברכבים ובדלתות, על סוגי המנעולים השונים ועוד.

מה עושים בתור מנעולן מוסמך?

בתור מנעולן נחשפים למצבים של דלתות טרוקות, מפתחות אשר תקועים בתוך המנעול, אימובילייזרים שלא עובדים ולכן העבודה בשוטף כוללת החלפת מנעולים וצילינדרים או תיקון שלהם, לעתים גם החלפת דלתות במקרה של נזק ממשי לדלת או למשקוף ועוד.

מי יכול להיות מנעולן?
האמת שזה לא מספיק רק להכיר את סוגי המנעולים והצילנדרים השונים. בכדי להיות מנעולן מקצועי עלינו להיות בעלי חוש וידע טכני, עלינו להתאים את המנעול המתאים לפי הצרכים של הלקוח, להיות שירותיים, לבצע את התהליך בשקיפות מלאה שכן מדובר בתחום אפור ובעייתי מבחינה משפטית וחוקית. בנוסף, כמנעולנים עלינו להיות אנשים שיכולים לעבוד ברמת זמינות גבוהה שכן לעתים לקוחות יהיו זקוקים לנו גם באמצע הלילה, בסופי שבוע ובחגים.

איך מוצאים עבודה בתור מנעולן?
ובכן כדי למצוא עבודה בתור מנעולן יש כמה דרכים אפשריות. ניתן לעבוד בתחילת הדרך אצל מנעולן מנוסה שזקוק לעזרה וסיוע, ללמוד ממנו את העבודה בשטח, לצבור ניסיון ואז לפתוח עסק ולעבוד כעצמאיים. ניתן גם לעבוד בחברות הזקוקות למנעולנים מקצועיים, לעבוד בבתי מלון או בבתי עסק הזקוקים למנעולן באופן קבוע או לעבוד בחנות לשכפול מפתחות, זה כבר תלוי בסוג העבודה שאתם מחפשים.

איך להתנהג בראיון עבודה - תיגבור כוח אדם

לוח דרושים

משרות דרושים - תגבור השמה

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור