תעקבו אחרינו

גיוס עובדים באמצעות אאוטסורסינג

אם בעבר נהגו חברות וארגונים רבים בשוק העבודה הישראלי לגייס עובדים תוך שימוש במודעות בעיתונים ובאתרים ייעודיים, סינון כל קורות החיים ועריכת ראיונות טלפוניים ו/או פרונטליים ארוכים למתמודדים, כיום עומדות לרשות המעסיקים שיטות גיוס חדשות ויעילות, הפופולרית שבהן היא באמצעות אאוטסורסינג. כלומר, העברת האחריות המלאה על הליך גיוס העובדים לחברה, לרשות חברה או ספק חיצוני מקצועי, שזהו תחום מומחיותו.

שירותי אאוטסורסינג

אאוטסורסינג או בעברית מיקור חוץ, היא שיטת ניהול חדישה לפיה החברה מעבירה לידי גוף חיצוני את האחריות הבלעדית לביצוע משימות או תהליכים ספציפיים. כך, לגבי גיוס ומיון עובדים, המשמעות היא שחברת כוח אדם או גוף חיצוני אחר, דואג לעשות את כל התהליך בשביל החברה. זאת, החל מפרסום מודעת דרושים, מעבר על מסמכי קורות חיים, זימון מועמדים לראיונות, מבחני מיון במידת הצורך וקבלת ההחלטה על גיוס העובד.

היתרונות המרכזיים של גיוס עובדים באמצעות אאוטסורסינג

גיוס עובדים הוא תהליך ארוך ומסורבל המצריך השקעת משאבים כספיים לצד זמן יקר ומאמצים ניכרים של מנהלי הארגון. העברת גיוס עובדים לחברה חיצונית של מיקור חוץ, חוסכת להם זמן רב ואנרגיה נפשית ומאפשרת להם להתמקד בביצוע מיטבי של המטלות השוטפות. גם כאשר הגוף החיצוני עושה את הסינון הראשוני של המועמדים ומנהל החברה עורך ראיון למתאימים ביותר, יש בכך כדי להפחית בצורה משמעותית את העומס מהמנהלים ולהקל עליהם.
השימוש בשירותי אאוטסורסינג חוסך הרבה מאוד זמן וכספים לארגון, מאחר והוא לא נושא בתשלום הזכויות הסוציאליות, ימי השתלמות, הדרכות מקצועיות וכדומה.
כאשר הליך גיוס העובדים נעשה באמצעות אנשים בעלי ניסיון ומומחיות, שאינם מעורבים אישית, זה מבטיח את איכות התהליך ומשפיע על הסיכויים לבחירת אדם מקצועי וטוב ביותר.
חברת מיקור חוץ חיצונית מתנהלת מול הדרג המנהל באופן דיסקרטי, פתוח ואובייקטיבי ואינה מושפעת מלחצים או אינטרסים פנימיים.

שירותי אאוטסורסינג מתי ולמי זה מתאים?

שירותי אאוטסורסינג בגיוס עובדים מומלצים לחברות וארגונים גדולים או בינוניים שלא מחזיקים מחלקה ספציפית של משאבי אנוש. בנוסף, במקרים בהם ברור איזה עובד צריך לגייס ורוצים לשים דגש על מקצועיות ההליך.

איך להתנהג בראיון עבודה - תיגבור כוח אדם

לוח דרושים

משרות דרושים - תגבור השמה

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור