אמנת החברה

תיגבור חברה מובילה לשירותי כח אדם וסיעוד

תיגבור הנה חברת כוח אדם, השמה וסיעוד. חברת תיגבור מתמחה באיתור עובדים מקצועיים,

מתחומים שונים ומגוונים והעסקתם בחברות שונות. חברת תיגבור משקיעה את מירב משאביה בניסיון ליצור התאמה גבוהה, עד כמה שניתן, בין ציפיות העובדים לדרישות החברות ובכך להגיע לאיוש והשמה איכותיים, לשביעות רצונם של כל הנוגעים בדבר.

תיגבור מטפחת את עובדיה ודואגת לרווחתם, מתוך אמונה כי שוויוניות ושייכות יקנו לעובדים סביבת עבודה נעימה, בה הם יוכלו לבצע את עבודתם בנינוחות ובתחושת אחריות ושלמות עצמית.

אמנת השירות

חברת תיגבור, באמצעות מאגר עובדיה, מאיישת משרות במגוון תחומים רחב. החברה דואגת לשימור אינטרס העובדים ומעמידה לרשותם צוות מיומן אשר דואג לתנאי עבודה, להטבות ולמענה לשאלות בנושאים שונים. עובדי החברה זוכים ליחס תומך והוגן, מתוך השקפה כי העובדים הם הנכס העיקרי של תיגבור.

 

לחברת תיגבור נוכחות במגוון רחב של ענפים במשק. החברה מציעה לעובדיה עבודות בתחומי דיילות, בנקאות ופיננסים, שיווק ומכירות, תעשיה, ביטחון ושמירה, השגחה בבחינות, מלונאות, הייטק, משרות בכירות, סיעוד ועוד. נוכחות רחבה שכזו מאפשרת לכל עובד, מכל תחום, לאתר את המשרה המתאימה לו, בדרך המהירה והנוחה ביותר. חברות אשר עובדות עם תיגבור נהנות מיכולת גיוס עובדים לכל התחומים במשק, מה שמאפשר לספק פיתרון מהיר ומתאים לכל צורך.

 
 

קבוצת תיגבור הינה חברה ארצית, ציבורית ובינלאומית המתמחה בשירותי כח אדם וסיעוד, שרותי שמירה ואבטחה, שירותי מיקור חוץ וניקיון , באמצעות החברות :תיגבור מאגר כ”א מקצועי זמני בע”מ, רשף בטחון(1993) בע”מ, א.ב. עמית יעוץ וניהול פרויקטים בע”מ, רשף ניקיון, לב חיפה בע”מ, משכנות זהב בע”מ (להלן “הקבוצה”).

להמשך קריאה לחץ כאן

 

לחברת תיגבור 35 סניפים בכל רחבי הארץ. פריסה רחבה שכזו מאפשרת לעובדים, מכל רחבי הארץ, להימצא במאגר העובדים של תיגבור. חברות אשר עובדות עם תיגבור נהנות ממענה מדויק ויעיל אותו מספק סניף מקומי המכיר את הלכי הרוח והמאפיינים של סביבתו.

 
 

חברת תיגבור פועלת בהתאם לנהלי עבודה ברורים, הכפופים לתקן האיכות הבינלאומי ISO 9001 מהדורה 2008. עמידה בתקני איכות מבטיחה את השמירה על איכות השירות באופן שוטף ותמידי.