איך לא להדבק בקורונה בעבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

מגפת הקורונה לא ממהרת להעלם ובשונה ממחלות אחרות שאם אתם חולים בהם יושבים כמה ימים בבית וחוזרים לעבודה בריאים- פה זה כבר עניין של בידוד והכנסת חצי משרד למעגל ההדבקה. איפה שאפשר רצוי וכדאי לעבוד מהבית אבל מצד שני אי אפשר להישאר בבתים לנצח ולכן אם אתם עובדים במקום עבודה מחוץ לבית פשוט כדאי שתשמרו על עצמכם ועל הסביבה שלכם כמה שיותר.

כמה כללים חשובים לשמירה על הבריאות שלכם והימנעות מהדבקה בקורונה בעבודה:

כלל ראשון- אם אתם לא מרגישים טוב תישארו בבית. זה תופס לגבי כל מחלה אבל בעיקר לגבי קורונה שהרי היא תכניס את כל מי שבא איתכם במגע לבידוד. תנוחו בבית ורק כשתבריאו חזרו לעבודה.

כלל שני- הקפידו על הכללים, במקום העבודה ומחוצה לו. נכון, כל מה שאתם עושים מחוץ לעבודה הוא אישי שלכם ובאחריותכם אבל אתם כן עובדים במקום עם עוד אנשים ולכן זה חשוב להקפיד על ההנחיות ועל הכללים במקום העבודה וגם מחוצה לו. חבשו מסיכה בצורה נכונה על הפה ועל האף, השתמשו בג’ל חיטוי ידיים, החליפו כפפות במידה ואתם משתמשים בהן ושמרו מרחק של שני מטרים בין אדם לשני.

כלל שלישי- המנעו ממגע פיזי. אין צורך להתחבק, להתנשק, להחזיק ידיים ולשבת קרוב מדי. שמרו על המרחק שצריך ועבדו בצורה כזו שלא מחייבת אתכם לגעת זה בזה.

כלל רביעי- תדאגו לניקיון וחיטוי. בעיקר במקומות שבהם יש משמרות ותחלופה של נציגים חשוב לחטא ולנקות את העמדה לפני כל משמרת ובסופה- את העכבר ואת המקלדת ואת השולחן. יש להקפיד לחטא את הברזים בשירותים ואת הידיות של הדלות לחצנים של מעליות ושל שעוני נוכחות בתדירות גבוהה.

כלל חמישי- את זמן האוכל העבירו באכילה בנפרד במקומות קבועים או בעמדות שלכם. במידה שאפשר אכלו בחוץ באוויר הפתוח. שמרו על מרחק פיזי, אל תאכלו מאוכל של אדם אחר ואל תשתמשו באותם הכלים. מומלץ לקחת את הכלים הביתה ולשטוף אותם שם ולא להשתמש בכלי הניקיון של המשרד. כמו כן מומלץ להוציא מספר אנשים בודדים לארוחות ולא הרבה אנשים ביחד.

שמרו על הבריאות של כולם:

אין צורך ללכת עטופים מכף רגל ועד ראש במסכה וכפפיות ובגדים מגנים אבל בהחלט ניתן לשמור על ההנחיות ועל ההוראות והכללים ובכך לשמור על בריאות העובדים במשרד בכלל ועל הבריאות שלכם בפרט. שמרו בתיק מגבונים וג’ל לניקוי ידיים, כפפות ספייר וגם כמה מסכות ספייר שתהיינה לכן גם בעמדת העבודה כך שתוכלו להחליף במהלך היום.

מאמרים אחרונים

גלילה לראש העמוד

אנחנו כאן בשבילכם!

הצטרפו עכשיו לתיגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצטרפו עכשיו לתגבור

העלאת קובץ קורות חיים

הצהרת נגישות

חברת תיגבור רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב’ רויטל ברכאל בטלפון שמספרו 077-2370029 בדוא”ל revitalb@tigbur.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

נגישות סניפי תיגבור